Uzman Ekonomist Burcu Akyol Kimdir?

Ekonomi geniş çalışma alanı olan bir bilimdir ve Akyol’un uzmanlık alanları arasında global trading, bankacılık ve finans, yazılım bilişim sistemleri, ekonomidir. Burcu Akyol global ekonomik gelişmeler hakkında yaptığı analizler ve içerikler ile dikkat çeker. Bu içerikleri takip ederek bireylerin finansal anlamda kendilerini geliştirmeleri mümkün olur. Yatırımların kazanç getirecek şekilde yapılabilmesi adına verileri doğru yerden toplamak ve doğru analizler yapmak ekonomistin başarılı olmasında etkilidir.

Flama formasyonu patenti yatırım araçlarının fiyat analizinin yapılmasında kullanılan teknik analiz yöntemleri arasında yer alır. Fiyatların yatay yönde seyrettiği anlarda yukarı doğru seyrin ne zaman olacağını tespit etmeye yarayan flama bayrak formasyonu patenti sadece Akyol gibi uzman ekonomistler tarafından alınabilir. Bu patenti almasında aynı zamanda analitik düşünme ve küresel para piyasaları hakkında bilgi sahibi olması ve ekonomi hakkındaki bilgilerinin de etkisi bulunur.

Uzman Ekonomist Burcu Akyol'un Çalışmaları

Burcu Akyol’un çalışmaları uzun yıllardır kesintisiz olarak devam ediyor. Türkiye’nin olduğu gibi uluslararası alanda da en büyük yatırım şirketleriyle çalışır. Onlara anlaşma ve portföy sunar. Bu şekilde çalışma yaptığı şirketler arasında Sahip olduğu istatistiksel verileri değerlendirme ve analizler konusunda sahip olduğu deneyim ile GCM menkul kıymetlere 2017-2019 yıllarında anlaşma ve portföy sağlamıştır. Forex, hisse senedi, kıymetli emtialar, kripto paralar gibi yatırım araçları konusunda hizmet veren XM şirketine 2019-2021 yıllarında anlaşma ve portföy sağlamıştır.

A1 Capital bireysel ve kurumsal yatırım yapılması mümkün olan şirketler arasında bulunur. Bu şirket ile 2021-2022 yılları arasında çalışmıştır. High Rise Market LLC şirketi ile de ekonomist 2022-2023 yılları arasında çalışma yapmıştır. Sunduğu faydalar ile dikkatleri çeken profesyonel yatırımcı şirketlere olduğu gibi bireylere de yatırımlarını doğru yönlendirmeleri amacıyla destek verir.

Yılların Bana Kattığı Deneyimlerin Sonucu

Aldığım Ödüller

Burcu Akyol’un ödülleri artmaya devam ediyor. Finans konularında yaptığı araştırmalar ve hazırladığı içerikler ile Best content creator about Economic Details Of The Season LAT (Londra) ödülünü almıştır. Yaptığı derinlemesine analizler ve bunları diğer insanlar ile paylaşmaya devam etmesi ile ilerleyen yıllarda da bu ödülün en büyük adayları arasında yer alıyor. Bussiness Trade and Professional Portfolio Management (Londra) ödülü ekonomistin uluslararası şirketlere yatırım ve portföy yönetimi konusunda sunduğu hizmetin kalitesi ile aldığı ödüller arasında yer alıyor.

Best Trader Of The Year – From Turkey ödülü Türkiye’de yılın en iyi trading işlemcisi olarak kazandığı ödüldür. EuropeanCeo Awards – Best Introducer Broker(2018) Avrupa’nın en iyi brokeri olduğunu kanıtlayan ödülü ekonomistin sahip olmaktan gurur duyduğu ödüller arasında yer alıyor. FIRA – Certificate de ekonomistin uluslararası piyasalarda broker, yatırım uzmanı ve portföy yöneticisi olmasının ödülüdür.

Kendimi Geliştirme ve Çalışmalarım Sonucu

Sertifikalarım

En iyi tanıtıcı komisyonu ödülü

Finansal sektör düzenleyici kurum belgesi

Anlaşma ve portföy sağladığı Şirketler:

  • 2021-2022 A1 CAPİTAL
  • 2017-2019 GCM
  • 2019-2021 XM
  • 2022-2023 HİGH RİSE MARKET LLC